Командувач Сухопутних військ повідомив про новий чинник, що згуртує побратимів на фронті (Фото)

Генерал-полковник О.Сирський та Н.Калініченко.

Сьогодні у командуванні Сухопутних військ ЗС України відбулася презентація вісника «Сухопутні війська».

– Враховуючи те, що майже 80 відсотків бойового складу військових частин, які виконують бойові завдання в районі проведення операції ООС належать до Сухопутних військ, то інформаційно-комунікаційна складова в цих реаліях є просто невід’ємною, – сказав командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський.

Перший номер вісника.

Характерна відмінність фронтової преси, її унікальна особливість полягає в тому, що героями публікацій є бойові друзі та побратими, які пліч-о-пліч на передових рубежах протистоять російській агресії та розділяють часи смутку й радощі військової служби.

- Ми разом з військовими робимо спільну справу і разом йдемо до перемоги. З початку 2017 року журналістські громадські організації Сумської, Рівненської та Чернігівської областей об’єднались у проєкт «Реформована преса – Українській Армії». І так ми почали робити перші бригадні газети. Приємно відзначити, що командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський не лише помітив нашу роботу, а й вона знайшла своє продовження-систематизувалася та вийшла на рівень видання для найпотужнішого виду Збройних Сил України, - розповіла голова ГО «Асоціації регіональних ЗМІ Сумщини», заслужений журналіст України, Наталія Калініченко.