Командувач ООС Сергій Наєв пояснив, де і за яких умов на Донбасі впроваджують «червоний режим»

5Командувач операцією Об’єднаних сил Сергій Наєв розповів, що на Донбасі вже оголошували особливий порядок «у зв’язку з виконанням завдань за призначенням підрозділів ОС», зокрема, в Авдіївці та КПВВ «Майорськ».

Він також повідомив, за яких умов на Донбасі українські військові можуть впроваджувати «червоний режим». Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-центр штабу ООС.

«Особливий порядок в певних районах або населених пунктах запроваджується за моїм рішенням для збереження життя і здоров’я громадян, або для проведення спеціальних заходів. Наприклад, під час активізації бойових дій у конкретному районі або для переміщення підрозділів», – повідомив Наєв. Обмеження мають тимчасовий характер і тривають «допоки існує небезпека або необхідність блокування району». Також командувач підкреслив: «За таких умов оголошується режим  «червоний», за яким в’їзд-виїзд можуть здійснювати тільки особи та транспортні засоби Об’єднаних сил. Про видачу населенню будь-яких перепусток взагалі не йдеться. Під час оголошення «жовтого» режиму лише посилюються заходи контролю за переміщенням громадян та транспортних засобів».