Командно-штабні навчання із офіцерами провели в одному із військових вишів столиці

фото: Генеральний штаб ЗСУ
фото: Генеральний штаб ЗСУ

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського  завершився курс підготовки управління військової частини оперативного командування «Схід».

Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.

З керівною ланкою військової частини було проведено командно-штабне навчання, під час якого офіцери удосконалювали свої навички й вчилися ефективно планувати дії підлеглих підрозділів та управляти ними в бою.

Офіцери управління військової частини на КШН у повному обсязі використовували сучасні інформаційні технології та засоби для обміну інформацією, оформлення бойових графічних документів та проведення оперативно-тактичних розрахунків. В цьому їм активно допомагали науково-педагогічні працівники університету.

Завершальний етап командно-штабного навчання проводився на базі Центру імітаційного моделювання університету із використанням системи імітаційного моделювання JCATS, яка дозволяє моделювати дії частин та підрозділів. Оформлення бойових графічних документів під час КШН здійснювалося із використанням умовних тактичних знаків, прийнятих в арміях країн-членів НАТО.

Під час КШН бойове завдання було виконано успішно. Це демонструє високий рівень підготовки та зацікавленості офіцерів управління військової частини.
Останнього дня курсів відбувся розбір командно-штабного навчання, офіцери склали підсумковий залік та отримали сертифікати відповідного зразку.