Команді корвету “Тернопіль” пропонують відпочити на базі комплексу “Червона калина”

Тернопільський_медуніверситетОдноденний заробіток для потреб медичної служби корвету «Тернопіль» перерахували викладачі та працівники ТДМУ. До того ж, медики запросили вояків у гості до Тернополя.

Нагадаємо, поспілкуватися із капітаном третього рангу корвету «Тернопіль» Максимом Ємельяненком за допомогою відео-конференц-зв’язку могли всі викладачі, працівники і студенти Тернопільського державного медичного університету ім. І.Горбачевського мали можливість 7 березня. З перших уст вони отримали інформацію про ситуацію, в якій опинився особовий склад військового судна. Про це повідомила прес-служба вузу.

Читайте також. Новини з Криму: тернополян просять перевести кошти на телефони військових

Подаємо повний текст звернення до моряків:

«Звертаємося до капітана та всього особового складу корвету «Тернопіль» зі словами підтримки і гордості за вашу стійкість та вірність українському народу, а також відданість військовій присязі. Пишаємося вашою витримкою у таких складних умовах. Ви є гідним прикладом для всіх нас, а особливо медиків, які повинні в будь-яких умовах виконувати свої професійні обов’язки. Ми щодня моніторимо ситуацію щодо корвету «Тернопіль» і співпереживаємо разом із вами.

Як і вся прогресивна українська громадськість, ми глибоко стурбовані введенням збройних сил Російської Федерації на територію нашої суверенної держави. Дії російських військ в Криму на сьогодні фактично означають початок озброєного вторгнення до України. Ми сподіваємося на те, що цей конфлікт вдасться вирішити мирно і всі ви зможете спокійно повернутися на базу, заспокоїти своїх рідних і близьких.

Читайте також. Михайла Гаврилюка у Тернополі зустрічали стоячи, а Ірену Карпу проводжали оплесками (Фото, Відео)

Схиляємо низько голову перед вашою стійкістю. Ви також можете сподіватися на нашу допомогу. У разі потреби готові прийняти у себе членів ваших сімей. Ми віримо у вас!».

У свою чергу, капітан третього рангу Максим Ємельяненко висловив розуміння того, що протистояння ще не завершене. Від ім’я особового складу корвету «Тернопіль» подякував тернополянам за підтримку.

– У нас є можливість розташувати сім’ї військовослужбовців на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина». Тут є всі необхідні умови та харчування. Також запрошуємо вас на відпочинок до нас, – запропонував ректор ТДМУ Леонід Ковальчук.

Читайте також. Моряки корвету “Тернопіль” подякували тернополянам за підтримку

Максим Олександрович наголосив на тому, що подібні пропозиції надійшли й від інших тернополян.

– Ми визначаємося із військовослужбовцями та їхніми сім’ями з приводу того, хто бажає поїхати до Тернополя. Зв’язок будемо підтримувати через міського голову Сергія Надала. Ми почали викладати на своїй сторінці у «Фейсбуці» фотографії та інформацію про ситуацію щодо нашого корвету. Якщо виникне необхідність, то обов’язково зв’яжуся із вашим колективом. Дуже сподіваюся на мирне вирішення ситуації. Після завершення цих подій обов’язково приїдемо до Тернополя, зокрема в медичний університет, та із задоволенням поспілкуємося з колективом і студентами, – додав Максим Ємельяненко.