Колишня зірка Карпат “пограв м’язами” після перемоги над Францією

Федя найкращий Фото: prosport.tsn.ua
Федя найкращий
Фото: prosport.tsn.ua

Збірній України вдалося обіграти не тільки Рібері, але і всю збірну Францію. Про це в ефірі телеканалу “Інтер” заявив захисник збірної України Артем Федецький, який прокоментував перемогу своєї команди в матчі проти Франції.

“Полечу з командою на матч-відповідь, щоб підтримати хлопців. Вони говорили, що у збірної Франції що не гравець, то зірка. А у нас вся команда була зіркою сьогодні”, – заявив Федецький.

“Шанси як були, так і залишаються 50 на 50. Не варто закидати нас компліментами, не потрібно робити з цього ейфорію. Реалізували майже все, що мали. Не потрібно робити поспішних висновків, ще буде матч-відповідь”, – зазначив він.

Читайте також.  Україна–Франція – 2:0! Ось так то, брат мусьє!

“Я теж не дуже зіграв, потрібно було краще. Рібері – головний кандидат на Золотий м’яч. Мені потрібно було щільніше з ним зіграти, менше залишити йому вільних зон”, – зауважив Артем.

"Можливо, не тільки мені, але і команді вдалося обіграти не тільки Рібері, а всюзбірну. Попереду ще серйозний матч. Головне - добре відновитися і налаштуватися на цю гру" , - підсумував Федецький.