Колишній “шістка” бойовиків здався українським правоохоронцям (Відео)

0_84_8458_130555117311Співробітники СБ України у рамках Програми «На тебе чекають вдома» повернули до мирного життя колишнього бойовика так званої «ДНР».

Правоохоронці встановили, що у березні 2014 року уродженець міста Зугрес брав участь в організації проросійських мітингів, захопленні Донецької облдержадміністрації та організації так званого «референдуму». Згодом він приєднався до одного з незаконних збройних формувань терористів.

 

Читайте також: На Донбасі поліція вилучає вибухівку у цивільних кілограмами (Фото)

Але не бажаючи брати участь у бойових діях, він виїхав на територію РФ. Там, за його словами, чоловіка завербували кадрові співробітники ФСБ Росії. Спочатку вони забезпечили колишнього бойовика роботою та наказали через рідних та знайомих збирати будь-яку інформацію про ситуацію в Україні. Потім він отримав від кураторів вказівку повернутися до так званої «ДНР», активізувати збір інформації про сили антитерористичної операції та створити агентську мережу на підконтрольних українській владі територіях.

 

Читайте також: Бойовиків залишили без вогнепальної зброї (Фото)

Побачивши реальну ситуацію та свавілля ватажків бойовиків у «молодій республіці», чоловік вирішив скористатися Програмою «На тебе чекають вдома» ‒ перейшов лінію розмежування та звернувся до СБУ. Після ретельної перевірки деталей його перебування у незаконних збройних формуваннях та співпраці з ФСБ суд визначить його подальшу долю.

Колишній бойовик звернувся до тих, хто ще продовжує перебувати у складі бандформувань «ДНР»: "Я закликаю всіх мешканців Донбасу не вірити російській пропаганді про так званий "русский мир" та лозунгам терористів «ДНР» про створення незалежних псевдореспублік. Повертайтеся до мирного життя, досить воювати".