Колишній радник Путіна назвав час, який Кремль може обрати для нападу на Україну

Андрій Ілларіонов Фото – ALDE Communication / Flickr

Якщо Кремль зважиться на нове військове вторгнення в Україну, то для наступу російської армії Путін може обрати час від кінця червня цього року.

Про це президент Інституту економічного аналізу, екс-радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов заявив в ефірі телеканалу “Україна-24“.

На думку Ілларіонова, до кінця червня наступу армії Росії на Україну точно не буде. Серед причин – кліматичний саміт, до участі у якому 22-23 квітня США запросили 40 світових лідерів, у тому числі й Президента Росії.

"У найближчі дні до кліматичного саміту нічого не станеться. Мало ймовірно, що це станеться і до 9 травня 2021 року, коли в Москві буде відбуватися парад. Потім починаються найбільші за останній час маневри НАТО в Європі, протягом яких мало вірогідно, що Путін ризикне піти на широкомасштабні дії. До кінця червня ці маневри закінчаться, тоді відкривається можливість для проведення великомасштабної операції", - сказав Ілларіонов про можливу дату військового вторгнення Росії в Україну.

На думку Ілларіонова, Росія продовжить накопичувати війська на кордоні України, довівши їх на кінець червня до значно більшої чисельності, ніж зараз.

Незважаючи не розміщення 85 тисяч російських військових і так званих корпусів сепаратистів, це ще не те угруповання, яке Путін збирається накопичити на російсько-українському кордоні та використовувати в операції проти України", - зазначив президент Інституту економічного аналізу Андрій Ілларіонов. 

Читайте також: Українська розвідка назвала 3 варіанти дій армії Росії проти України