Коломойський віддав на президентську кампанію Кучми 100 млн. доларів

Нє, друже-олігарх, я не винен Фото: obozrevatel.com
Нє, друже-олігарх, я не винен
Фото: obozrevatel.com

Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов заперечують, що вони володіли акціями Криворізького залізорудного комбінату на користь Пінчука. Про це говориться в роз’ясненнях Ігоря Коломойського й Геннадія Боголюбова за позовом Віктора Пінчука у Високому суді правосуддя в Лондоні, передає “Українська Правда”.

У документах Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов стверджують, що купували акції КЗРК на користь Рината Ахметова.

Крім цього відповідачі обвинувачують Віктора Пінчука у використанні своїх зв’язків з Леонідом Кучмою в приватизаційних конкурсах “Укррудпрома”, Нікопольського заводу феросплавів, а також одержання матеріальної вигоди при керуванні Публічною акціонерною компанією “Укрнафта”.

Коломойський і Боголюбов також стверджують, що в 2003-2004 роках передали Пінчуку 100 млн. дол. США на витрати виборчої кампанії Леоніда Кучми, який збирався балотуватися на третій строк президентства.

Редакція видання вже звернулася до всіх сторін конфлікту – у тому числі до Віктора Пінчука, Ігоря Коломойського й Ринату Ахметова – із проханням прокоментувати деталі судового розгляду в Лондоні.

Нагадаємо, у березні 2013 року Пінчук звернувся Високий суд правосуддя в Лондоні (High Court Of Justice) з позовом до Коломойського й Боголюбова. Позов поданий у зв’язку з порушенням ними контрактних зобов’язань і зобов’язань довірчого управління по акціях ВАТ “Криворізький залізорудний комбінат”.

Пінчук просить суд визнати, що відповідачі тримають акції КЗРК у довірчому управлінні на його користь і вимагає від них передати йому ці акції, а також компенсувати збитки, понесені в результаті невиконання відповідачами контрактних зобов’язань і зобов’язань довірчого управління відносно акцій КЗРК