Коломойський створив собі партію – є офіційна реєстрація Мін’юсту (Фото)

В Міністерстві юстиції України зареєстрована нова політична партія “Українське об’єднання патріотів – Укроп”. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив екс-заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Геннадій Корбан.

Він додав, що зі створенням партії не тільки на папері тягти не будуть: “найближчим часом буде проведений установчий з’їзд. Буде опублікована програма, декларація і статут нової партії”, – зазначив Корбан.

А наразі опублікував фото документа з Мін’юсту. Свідоцтво про реєстрацію партії датоване 15 червня 2015 року.

Як нагадує 112.ua, 2 грудня 2014 року у Верховній Раді була створена міжфракційна група “Укроп”. До її складу увійшли позафракційні народні депутати Дмитро Ярош, Андрій Білецький, Борислав Береза, Борис Філатов та Володимир Парасюк.

3 червня 2015 року в соцмережах з'явилася інформація, що група політиків планує створити партію "Укроп" за участю Геннадія Корбана і Бориса Філатова. У той же день Парасюк заявив, що "Укроп" поки залишиться групою, jcrskmrb створення партії з однойменною назвою поки не планується і є недоцільним.

Зазначимо також, що Корбан висунув свою кандидатуру на довиборах у 205-му мажоритарному окрузі в Чернігові.

Борис Філатов і Геннадій Корбан входять в команду бізнесмена, колишнього голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

Коломойський - свідоцтво про реєєстр партії УКРОП