Коломойський назвав умову, за якої закінчиться війна на Донбасі: те саме скандальне інтерв’ю (Відео)

Ігор Коломойський. Фото - Українське фото, Українські новини
Ігор Коломойський. Фото – Українське фото, Українські новини

На Донбасі триває громадянський конфлікт, до якого причетна Росія і як тільки РФ перестане підтримувати проросійських бойовиків, цей конфлікт завершиться.

Про це український олігарх Ігор Коломойський заявив в інтерв’ю “Bihus.info“.

Ігор Коломойський визнав, що Росія причетна до цього конфлікту, та, на його думку, на Донбасі “воюють українці з українцями”, а РФ “підтримує одну частину українців”.

“Внутрішня громадянська війна. Слава Богу, що вона не поширилася на всю територію, але вона має гарячу фазу на Донбасі і холодну фазу у всій решті країни”, – сказав Коломойський.

Під холодною фазою олігарх розуміє “ненависть один до одного”, що проявляється, зокрема, в замахах і убивствах активістів.

На думку Коломойського, цей конфлікт в Україні і війна на Донбасі закінчаться, як тільки припиниться втручання Росії.

“Якби її не було, вже давним-давно все б закінчилося. Українці б помирилися між собою. Спровокувала й організувала конфлікт Росія. З одного боку, але з іншого – теж не все було благополучно”, – зазначив Ігор Коломойський.

Говорив Ігор Коломойський в інтерв’ю і про Володимира Зеленського, підкресливши, що заяви про те, що Зеленський начебто є його маріонеткою, – це лише вигадки під час виборів, а звертатись до Зеленського як Президента з проханнями олігарх наміру не має.

“Мені від нього нічого не треба”, – сказав про Зеленського Коломойський.

Щодо “ПриватБанку”, то, заявив Коломойський, йому потрібні не гроші, а “справедливий вердикт”.

“Віддайте назад те, що забрали, і заберіть те, що внесли туди”, – сказав Коломойський.

Про все це і не тільки – у повній версії інтерв’ю Ігоря Коломойського BIHUS info “Ігор Коломойський. Інтерв’ю “про все”. Частина 1″