Колапс громадського транспорту на окупованому Донбасі: бойовики пішли на “терміновий” крок (Фото)

ф2У самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” триває колапс громадського транспорту через нездатність окупаційної влади забезпечити елементарне функціонування окупованих територій. Після майже місяця кризи бойовики сьогодні вжили “термінових” заходів – несправні трамваї почали замінювати маршрутками.

В окупованих містах Донбасу трамваї і тролейбуси на лінії вийти не можуть, оскільки відразу ж ламаються через неприбраний сніг, а запчастин для ремонту через недолугість окупаційної влади немає. Крім того, водії масово звільняються.

Про такий колапс громадського транспорту мешканці окупованих міст Донбасу повідомляють уже кілька тижнів.

Сьогодні ж у мережі мешканці окупованого “ДНР” Донецька повідомили, що трамваї маршрутів №8 і 16 взагалі практично не курсують.

Читайте також: На окупованому Донбасі триває затяжний транспортний колапс, що тільки посилюється

ф1

Окупаційна влада “ДНР”, щоб народний гнів не змів її, аж сьогодні вжила “термінових” заходів – як пишуть у мережі, за двома маршрутами трамваїв, які в Донецку курсувати перестали, бойовики пустили маршрутку.

Окупаційна влада стверджує, що інтервал руху цієї маршрутки буде близько 15-ти хвилин, та одна маршрутка навряд чи полегшить колапс громадського транспорту, що триває на окупованому Донбасі вже майже місяць.

ф3ф2