Клян став 5-им журналістом, убитим на Сході України. ОБСЄ хоче ретельного рослідування смерті російського відеооператора

Дуня Міятович-ОБСЄПрацівники ЗМІ продовжують платити у збройному конфлікті в Україні найвищу ціну. Про це написала представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунья Міятович листі президенту України Петру Порошенку, – повідомляє офіційний сайт організації.

Міятович висловила співчуття родині та колегам оператора російського Першого каналу Анатолія Кляна, який загинув на сході України.

Читайте також. В Донецьку вбили оператора російського “Першого каналу” – ЗМІ

“Я добре розумію всю складність ситуації в Україні і той факт, що національна влада не контролює частину території, що контролюється сепаратистами в східній частині країни”, – зазначила вона.

Разом з тим, представник ОБСЄ закликала всі сторони в цьому конфлікті поважати свободу ЗМІ і утримуватися від будь-якого насильства щодо працівників ЗМІ.

Міятович нагадала, що з загибеллю Кляна кількість журналістів, убитих на сході України, збільшилася до п’яти.

“Я закликаю владу швидко і ретельно розслідувати обставини загибелі Кляна і всі інші напади, які закінчились смертю журналістів, і притягти винних до відповідальності”, – сказала вона.

Читайте також. Через смерть російського відеооператора МЗС Росії звинуватило Україну у цілеспрямованому обстрілі журналістів

Як відомо, в Донецьку загинув оператор російського “Першого каналу” Анатолій Клян.

Згідно з повідомленням, Клян “отримав смертельне поранення в живіт”.

Постріли пролунали після того, як українські військові запустили в небо сигнальну ракету.

Російські ЗМІ не подають повної картини подій, що передували стрільбі.

Українська правда