Клімкін записав прощальне відео: “Ми не потрапили в російську пастку” (Відео)

Клімкін на фоні прапора Укр говоритьПавло Клімкін іде з посади глави МЗС України у “політичну відпустку”.

Про це сам Павло Клямкін заявив у своєму відозверненні, опублікованому на його сторінці у Фейсбук.

Павло Клімкін заявив, що іде у відпустку, не чекаючи, яке рішення щодо нього прийме Верховна рада.

"Ми не потрапили в російську пастку", - сказав глава МЗС України, оцінюючи ситуацію з нотою МЗС Росії, яку РФ надіслала Україні замість того, щоб віддати Україні полонених моряків за рішенням Міжнародного суду ООН.

Читайте також: Повернення Росії у Раду Європи: з’ясувались нові обставини (Відео)

Саме через відповідь МЗС України на цю ноту РФ виник публічний конфлікт між главою МЗС України і Президентом Зеленським.

Читайте також: «Зважено і цинічно», — посол України у Раді Європи сказав, як Україна має відповісти на повернення ПАРЄ членства РФ (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Павло Клімкін подав заяву на своє звільнення з посади глави МЗС України у день інавгурації нового Президента України. Володимир Зеленський зробив відповідне подання в Раду, та Верховна рада Павла Клімкіна з посади не звільнила.

Читайте також: Полторак, Клімкін і Грицак залишаються на посадах — Рада не задовольнила подання Президента

Володимир Гройсман після публічних взаємних звинувачень Зеленського і Клімкіна запропонував вихід із ситуації: відправити Клімкіна у відпустку, а тим часом він як глава Кабміну зробить від себе подання у ВР на зваільнення Клімкіна, оскільки таке подання Президента ВР раніше не задовольнила.