Клімкін сказав, який подальший сценарій для окупованого Донбасу готує Кремль

Павло Клімкін. Фото – “Громадське”

Окупованим територіям українського Донбасу Росія готує долю Абхазії. Для мешканців окупованих територій така ситуація стане “глухим кутом”.

Про це ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив в ефірі телеканалу “Україна 24“.

Клімкін пояснив, що після проведених у вересні на окупованому Донбасі “виборів” до Держдуми РФ Кремль може заявити про визнання самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

"Зараз по Донецьку ходять нові чутки, кажуть – нас не визнають, що робити. Є дві течії. Одні кажуть, що потрібно якось повертатися в Україну. Інші кажуть , що потрібно "головою битися" в Росію. Але в Москві, наскільки ми чуємо, обговорюється варіант а-ля Абхазія: визнати, але в Росію не брати. Це насправді означає глухий кут. Люди там, на окупованому Донбасі, розуміють, що це глухий кут, бо це означає, що окупований Донбас - це "Росія мінус третього сорту". За останній рік там дуже багато було протестів, страйків, і одна з цілей "виборів" до Держдуми РФ, які були проведені, це якось заспокоїти людей і сказати: ось бачите, процес іде, ми вас любимо, ми вас не забуваємо тощо", - пояснив задум Кремля Павло Клімкін.

Колишній глава МЗС України наголосив, що вже зараз з окупованого Донбасу виїжджають всі, хто має таку можливість.

"Мені кажуть, що на першому курсі металургійного факультету Донецького політехнічного інституту навчається 20 людей. Всі, хто міг, звідти зникли. Поляки мені кажуть: ти нікому не кажи, але до нас приїжджають шахтарі з Луганська і Донецька. Ми їм дуже раді, оскільки вони працюють скільки потрібно й отримують менше, ніж польські шахтарі. Всі виїжджають – і шахтарі хочуть виїжджати, і молодь", - розповів Клімкін про безперспективність життя на окупованому РФ Донбасі.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Буба

Климкин такой фантазер!

patriot

Нажаль, Клімкін не розуміє різницю у ваговій категорії України і Росії і розпалює війну, яку Україні не виграти навіть із НАТО. Адже Росія не тільки космічна держава, яка має найсучасніші технології виробництва зброї, але і багато ресурсна країна, яка впливає на історію сучасної Європи. Крім того, Україна має величезну лінію кордону із Росією та має сильний агентурний потенціал в самій Україні та серед мільйонів українців, що працюють в Росії і Клімкін не розуміє, що визнання Донбасу Росією – це смерть Україні. Визнання Росією суверенітету Донбасу зразу ж створення договору про постачання Донбасу сучасної зброї. Навіть не супер ракети, а один-два дивізіони крилатих ракет “Калібр” одним залпом знищать усі склади паливно-мастильних матеріалів та склади зброї і вже не громадянська війна, а війна міждержавна Донбасу і України створить нову Україну із приєднанням сучасної України до Донбасу. Намагання України увійти в НАТО для захисту визнанням Росією Донбасу буде неавальоване, проте визнання Росією Донбасу і військовий договір із Росією навпаки створить умови не втручання НАТО в перетворення України в Донбаську республіку із подальшим розчленування України на польську, румунську, угорську зони, приєднання Південного сходу до Донбасу і маленької Київської України без виходу в море. Путін не зупиниться, і українській владі треба кінчати із русофобією та зберегти хоча б без Донбасу і Криму Україну та із можливістю виживати населенню взимку.