Клімкін назвав умову нападу Путіна на Україну: “Не атакуватиме просто так”

Павло Клімкін. Фото – “Громадське”

Попри передислокацію великої кількості військ до кордонів України йти на військове вторгнення через бліцкриг Путін не буде. Президент Росії буде вичікувати слушного моменту. Ним може стати будь-який вагомий для Кремля фактор дестабілізації всередині України. Якщо Україна такого моменту для Путіна не створить, Кремль на вторгнення не піде.

Про це колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив в ефірі телеканалу “Україна 24“.

"У Путіна менталітет дзюдоїста, він шукає слабинку. Він підтягуватиме війська, зброю. Звичайно, він не атакуватиме просто так. Він знає, що бліцкриг проти України неможливий. І ми ж не розхитуємо паніку, не говоримо, що ми починаємо боятися, це насправді маразм і це нас послаблює. Але ми чудово розуміємо, що як тільки в Москві відчують слабкість, дестабілізацію, вони обов'язково нею скористаються", - сказав Клімкін.

Український дипломат наголосив, що за таких обставин Україні вкрай важливо зберігати стабільність усередині країни.

"Пам'ятайте, здається, Че Гевара казав, що революції починаються з відключення електроенергії. Це може бути провокація, може бути соціальна дестабілізація, може бути бардак усередині. І коли це почне нашаровуватися одне на інше... Подивіться, що вони роблять останнім часом, вони ж не відпрацьовують на навчаннях велике вторгнення, де танки йдуть вперед. Вони відпрацьовують десанти у разі, якщо десь у регіонах нашої країни виникне нестабільність. Тому Путін піде вперед, якщо ми йому це дозволимо", - сказав Павло Клімкін.