Ківалов вирішив продати скандальний палац (Відео)

Ківалов-палац гаррі Потера зверхуМаєток в Одесі, що його між собою називають замком Ківалова або ж “палацом Гаррі Потера”, скандальний екс-регіонал Сергій Ківалов вирішив продати.

Таке своє рішення Ківалом озвучив після того, як минулої суботи туди знову увійшли активісти, зруйнувавши ворота, що не дають одеситам доступу до моря, а також після того, як на корті замку, закликавши всіх одеситів це робити, в теніс зіграв Саакашвілі.

Читайте ткож: Майже як у Пшонки: що побачили активісти в «замку Ківалова» (Відео)

Знаний також за скандальні вибри екс-голова ЦВК як “Сірьожа підрахуй”, вже заявляє, що, мовляв, у палацу є проблеми з опаленням та іншим і він занадто дорогий в утриманні. Відтак палац хоче продати, заявив нардеп Ківалов у коментарі Hromadske.tv.

“Будинок Гаррі Поттера”, як його називають, відноситься і стоїть на балансі Міжнародного гуманітарного університету. І побудований він дуже добре, і зроблено все дуже добре. Керівництво університету прийняло рішення продати цей будиночок, тому що дуже дорого утримувати його, є певні проблеми з теплоносіями. І ми вирішили, що буде продано, в Одесі побудується школа”, – сказав Ківалов, портрети якого розвішані в залах цього “палацу Гаррі Потера”.