Клімкін пояснив, чому на окупації Криму і Донбасу Путін не зупиниться (Відео)

ф1Україна має докласти всіх дипломатичних і військових зусиль, щоб не дати путінській Росії втілити її глобальну мету – повернути під свій контроль Україну. Від планів подальшої гібридної агресії і захоплення нових територій України Президент РФ не відмовився.

Про це ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив в ефірі програми “Рандеву з Яніною Соколовою” на “5 каналі“.

На думку екс-глави МЗС України, у глобальних планах Росія-агресор на окупації Криму і частини Донбасу зупинятися наміру не має і наступною метою агроесії Путіна може стати весь південь України.

"Південь йому набагато потрібніший. Але в нього інше розуміння півдня: для нього це "Новоросія" – Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, щонайменше... І Харків теж. Але реальна небезпека – це південь, туди він прийде найперше. І те, що там спершу будуть дестабілізаційні речі, а потім якісь інші операції – це 100%", – сказав Клімкін про плани Путіна.

Український дипломат пояснив, що захопленням півдня України Путін прагне досягти домінування Росії в Чорному морі. Для цього Росія прагне зробити собі виходи до моря сушею шляхом захоплення відповідних територій України. Павло Клімкін додав, що в таких планах Путіна щодо захоплення півдня України є глобальна мета - повністю "відсікти" Україну від моря і почати геополітично домінувати в Чорноморському регіоні.

Завдання України, наголосив Павло Клімкін, - не допустити втілення Росією цих планів і врешті відновити свою територіальну цілісність, повернувши нині тимчасово окуповані Росією Крим і Донбас.

Більше - у повній версії інтерв'ю Павла Клімкіна в програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі".