Кілометрові черги і слизота: хуртовини ускладнили рух на трасах України (Відео)

Траса під Одесою сьогодні вранці. Фото - Думская
Траса під Одесою сьогодні вранці. Фото – Думская

Рясні снігопади накрили вже 8 областей України, у семи з яких вже випало більше десяти сантиметрів снігу, а в Миколаївській – вдвічі більше. Снігопади, які приніс циклон із Балкан, сьогодні накриють усі центральні області України, а до вечора – і східні.

Наслідки цієї негоди відчули на собі сьогодні вранці уже й мешканці столиці – громадський транспорт, зазначили в КМДА, курсує відставанням від графіків.

Віце-прем’єр Геннадій Зубко через хуртовини і снігопади дав доручення первести всі штаби з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  на цілодобовий режим роботи.

Як повідомляє "Укравтодор", сьогодні на світанку о 7:30 більшість державних доріг України була засніжена. У Вінницькій, Івано-Франківській, Одеській, Миколаївській, Черкаській, Київській, Чернівецькій областях випало снігу до 10 см, у Миколаївській області – до 22 см снігу.

Пересування дорогами Вінничини вже обмежено.

В'їзд у Кропивницький великовагового транспорту уже заборонений.

Сьогодні із шостої ранку практично зупинилась траса Київ-Одеса, де рух автотранспорту значно ускладнений через снігопад. Там уже працює снігоприбиральна техніка. Як повідомляє "Думська", викладаючи відео, на трасі при виїзді з Одеси сьогодні на світанку утворились кілометрові черги з фур.