Кількість жертв аварії в метро Москви зросла до 10, постраждали – 120

Фото з сайту ИТАР-ТАСС
Фото з сайту ИТАР-ТАСС

Десять осіб загинули в результаті аварії в московському метро, повідомив журналістам віце-мер Москви Петро Бірюков, пиша російське видання ИТАР-ТАСС.

“Число загиблих становить 10 осіб”, – сказав він.

До медиків за допомогою звернулися 120 людей, 106 з них госпіталізовані в 14 лікарень. Більше половини з них – важкі, повідомив глава департаменту охорони здоров’я Москви Георгій Голухов.

За інформацією віце-мера Москви Максима Ликсутова, в тунелі між станціями метро “Парк Перемоги” і “Слов’янський бульвар” можуть перебувати не більше п’яти осіб. Він зазначив, що ці дані не є точні.

Раніше джерело в правоохоронних органах повідомило, що в зруйнованому вагоні поїзда перебувають семеро осіб.

На місці події працюють рятувальники, які деблокують постраждалих. Травмованих доправляють у найбільші лікарні Москви.

Читайте також. У московському метро зійшли з рейок три вагони, загинули три людини (Фото)

Так, у Першу міську лікарню доставлені 10 осіб, у 67 лікарні - 10, до Боткінської - 11, в Інститут швидкої допомоги імені Скліфосовського - 10, 64 міську лікарню - 8, 71 міську лікарню - 8, 7 міську лікарню - 7, 31 міську лікарню - 6, 36 - 5 і в П'яту міську - 1 людина.

Постраждалих доправляють відразу в реанімацію, після чого перенаправляють у відділення за профілем отриманих травм. У лікарнях сформовані бригади лікарів різних спеціальностей для того, щоб вони могли оперативно діагностувати ушкодження, травми, отримані пасажирами під час аварії в метро.

У департаменті охорони здоров'я повідомили, що найближчим часом постраждалих в Інституті швидкої допомоги імені Скліфосовського відвідає мер Москви Сергій Собянін