Кількість загиблих зросла: на Луганщині другу добу гасять масштабну пожежу (Відео)

У ніч на 8 липня в лікарні помер чоловік, який зазнав значних ушкоджень під час пожежі, що її другу добу гасять на Луганщині неподалік Сєвєродонецька. Гасіння ускладнює близькість до лінії фронту і  спекотна вітряна погода.

Як повідомляє ДСНС України, під час гасіння пожежі в Новоайдарівському районі рятувальники знайшли тіла чотирьох загиблих.

Вогонь лісової пожежі, що його пориви вітру вдень 7 липня рознесли на сотню гектарів, увійшов у селище Смолянинове і уразив там маже 60 житлових будинків та 80 будинків дачників.

За повідомленням Уповноваженого з прав людини в Донецькій і Луганській областях Павла Лисянського, станом на 7 годину ранку 8 липня госпіталізовані 27 постраждалих від пожежі, серед них – 17 дітей.

До гасіння пожежі залучені українські військові. За даними штабу ООС, гасити вогонь сьогодні допомагають понад 440 армійців і 60 одиниць військової техніки.

Рятувальники повідомляють, що на 8-му годину сьогоднішнього ранку до гасіння пожежі загалом залучені понад 1 200 осіб та 201 одиниця техніки.

На сьогоднішній ранок пожежа локалізована - є осередки горіння в районі трьох населених пунктів.

Про ситуацію в зоні пожеж станом на вечір 7 липня - відео ТСН.