Кількість померлих від отруєння смертельним алкоголем зросла до 66, але нових випадків отруєння нема

горілка отруйна крупно пляшка пшеничноїСьогодні від отруєння смертельним сурогатом померла ще одна людина.

Як повідомляє Дерспоживслужба України, від учора нових випадків отруєнь небезпечним питвом на основі метилового спирту не зареєстровано. Кількість отруєних залишилась на вчорашньому рівні – 143:

Станом на 17:00 21.10.2016 року в країні зареєстровано 143 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них завершились летально – 66.

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області зареєстровано випадок смерті у мешканця м. Миколаїв, який  18.10.2016 був госпіталізований до  реанімаційного відділення лікарні швидкої допомоги з діагнозом «отруєння сурогатним алкоголем». Загалом по області  від сурогатів алкоголю отруїлося та померло 6 осіб.

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області станом на 21.10.2016 загальна кількість випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем в  області становить – 97, з них померли – 50. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 41 померлого.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби Донецькій, Луганській, Житомирській областях,  Запорізькій та Дніпропетровській областях  нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося – 40 осіб, з них померли – 10). Кількість постраждалих по кожній області наступна:

1) Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, з них померла –  1 особа;

2 ) Дніпропетровська область (с. Катьощине Томаківського району): 8 осіб, померло  – 2;

3) Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло;

4) Луганська область (м. Рубіжне): отруїлося та померло – 2 особи;

5) Запорізька область(Вільнянський район):отруїлося – 18 осіб.

Згідно з результатами судмедекспертизи у 47 померлих виявлено в крові метанол (Харківська область – 41, Миколаївська область – 5, Житомирська –1).