«Кількість перевірок зменшилася, але ефективність зросла», – головний фіскал Тернопілля

P1210060-nПорушники податкового та митного законодавства сплатили до бюджету 27,2 млн грн штрафів, повідомили у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Протягом 2014 року підрозділи податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Тернопільській області провели 709 планових і позапланових перевірок.

Читайте також. Головне управлінні ДФС Тернопілля дякує сумлінним підприємцям за сплату податків (Відео)

– Це – на 155 перевірок менше, ніж у 2013 році, – зазначив на прес-конференції начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. – Проте завдяки зменшенню кількості перевірок вдалося досягнути їх більшої якості та ефективності. Тож сума донарахованих сум підрозділами податкового та митного аудиту не зменшилась, а навпаки -збільшилася.

Так, за наслідками перевірок донарахували 356 млн грн, що на 304 млн грн більше, ніж у 2013 р. До зведеного бюджету надійшло 24,6 млн грн.

Читайте також. На Тернопіллі працівники ДФС запровадили цикл відеовиступів у «YouTube»

Працівники підрозділу контролю за проведенням розрахункових операцій і проведення фактичних перевірок провели 176 перевірок суб’єктів господарювання, які зареєстровані в територіальних органах ДФС у області. У результаті застосували 45,2 млн грн штрафних (фінансових) санкцій, з яких до бюджету вже надійшло 2,6 млн грн.

Софія Левицька