Кількість їх загиблих шокує самих бойовиків на Донбасі – знайшли спосіб приховати втрати

бойовик мертвий-абстракція зі стрічкою на нозіБойовики на Донбасі приховують свої справжні втрати.

Роблять це терорист из двох причин. По-перше втрати ці настільки значні, що бойовики “ДНР” та “ЛНР” не ризикують їх оприлюднювати, аби не отримати доган від російських кураторів, а, по-друге, аби не платити родинам загиблих.

Відтак бойовики списують смерті своїх на фронті як смерть внаслідок бійок чи інших кримінальних або невстановлених обставин. Для цього, повідомляє Головне управління української розвідки, так звані “правоохоронці ДНР” порушують фіктивні кримінальні справи.

Читайте також: Загороджувальні загони не рятують — бойовики «ДНР» тікають з передової цілими ротами (Відео)

“За останній тиждень у районних відділеннях т.зв. поліції ДНР у м. Донецьк порушено близько п’ятдесяти кримінальних проваджень за фактом смерті невстановлених осіб через вогнепальні та осколочні поранення (найбільша кількість загиблих доставлена з району н.п.Ясинувата та Авдіївка). Але, за вказівкою командування російських окупаційних військ, всі випадки загибелі перекваліфіковано за статтями кримінального кодексу як наслідок самогубства, хуліганства, побутових конфліктів тощо”, – повідомили в українській розвідці.