Кількість хворих на Covid-19 в Україні подвоїлась за день, є нова смерть – МОЗ

ф1Якщо на 9 ранку 17 березня в Україні лабораторно було підтверджено коронавірус у 7-ми громадян, то на 20-ту годину 17 березня  – уже у 14-ти.

Про 7 нових випадків Covid-19 в Україні повідомив у Фейсбук Центр громадського здоров’я України МОЗ.

Там проінформували, що друга смерть в інфікованої коронавірусом в Україні сталась у 33-річної мешканки Буковини (раніше МОЗ повідомляло, що 16 березня в лікарні Чернівців померла від неврологічного захворювання жінка з підозрою на Covid-19).

Читайте також: Померла хвора, в якої підозрювали Covid-19

За даними МОЗ, коронавірус 17 березня виявили і в 44-річного чоловіка з Київщини, який повернувся з-за кордону.

Лідером за кількістю підтверджених лабораторно випадків коронавірусу в Україні є Чернівецька область. Там зафіксовано 10 хворих на Covid-19, в тому числі 17 березня підтверджений діагноз у двох дітей до двох років, 10-річного, 18-річного і 31-річного мешканців Буковини.

"Усі з них є контактними особами раніше підтвердженого випадку", - проінформував Центр громадського здоров’я України.

Читайте також: Карантин через Covid-19 може бути продовжений і після 3 квітня — головний санітарний лікар України (Відео)

17 березня Чернівецька ОДА повідомила, що в усіх хворих на коронавірус, в яких діагноз Covid-19 був посталений раніше стан здоров'я покращується.

Читайте також: Коронавірус в Україні: з Чернівців повідомляють добрі новини

Нагадаємо, що Верховна рада України прийняла закон, яким запровадила адміністративну і кримінальну відповідальність за порушення умов карантину, запровадженого через поширення коронавірусу.

Читайте також: ВР прийняла закон про протидію коронавірусу: порушників чекає ув’язнення (Відео)