“Кіборги” з Тернополя – про підготовку новобранців на базі “Правого сектору” (Відео)

Кіборги

Журналісти hromadske.tv записали інтерв’ю із “кіборгами” під час підготовки новобранців на базі “Правого сектору” у Дніпропетровській області.

“Гатило” і “Богема” – вихідці з Тернополя – констатують: “Для бійців добровольчих батальйонів брати участь у боях аеропорту Донецька – це нагорода”.

Читайте також. Захисник аеропорту «Донецьк» розповів, навіщо українські вояки утримують цей об’єкт (Відео)

«Богема» – Андрій Шараскін у мирному житті був режисером Львівського дитячого театру. Ротний Добровольчого Українського Корпусу нагороджений бойовою іменною зброєю. Таких пістолетів у “Правому секторі” лише два. Перший – у Дмитра Яроша.

«Гатило» Валерій Чоботар - керівник Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств. Один із засновників і організаторів будівництва Червонодібровської Січі. Голова Тернопільської обласної партійної організації політичної партії «Політичне об'єднання «Пряма дія»», член політичної партії «Правий сектор». Освіта вища, громадянин України. Він наразі - командир другої штурмової роти п’ятого батальйону Добровольчого Українського Корпусу займається фільтрацією і підготовкою добровольців, але краще почувається на передовій.

Софія Левицька