“Кібер Війська” України сьогодні «поклали» 61 сайт терористів

загруженоДоблесний батальйон Українських Кібер Військ щодня веде в мережі інформаційну війну проти російських окупантів. Завдяки зусиллям українських програмістів тільки протягом одного сьогоднішнього дня «лежав» 61 сайт терористів. Про це повідомляє в соцмережі лідер УКВ київський програміст Євген Докукін.

Докукін повідомляє, що його команда сьогодні заблокувала пропагандистську діяльність декілька відомих і не дуже сайтів терористів: без вести.рф, ungu.org, cik-lnr.info, pravdatoday.info, bne.su, lvs-global.ru, slemtt.myjino.ru, novorosnews.ru, odessa-antimaydan.com, ispomodnr.ru, molotpravdu.com, новорус.рф, novorossia.co, nol.su, dnrepublic.info, ukrnovosti.info, donetsk-gov.su і k61.dn.ua.

Загальна кількість «покладених» тільки за один день терористичних ресурсів склала 61 сайт.

«Операція «Відплата» триває. Сьогодні лежав 61 сайт терористів», – зазначає творець кибербатальона.

«Також деякий час лежав сайт 2news.com.ua. А також ми закрили 6 сайтів у червні, 7 сайтів в липні, 16 сайтів у серпні, 5 сайтів у вересні, 3 сайти в жовтні, 3 сайти в листопаді, ukrnod .org і aanalitik.com.ua http://on.fb.me/1zxhh5E», – додає він.

Крім цього, патріот закликає всіх бажаючих приєднатися до його війська і докласти хоч малу дещицю праці, щоб наблизити перемогу над «путінської чумою». Для цього Докукін надає відповідні нескладні інструкції: