Хворими на Covid-19 зайнята вже половина ліжкомісць із максимально можливої кількості – Степанов (Відео)

Українські медики вже працюють на межі своїх можливостей.

Із максимальних 52 тисячі ліжкомість, які може розгорнути в лікувальних закладах для хворих із Covid-19 Україна, пацієнтами з коронавірусом вже зайняті майже 25,5 тисяч.

Про такі дані на ранок 28 жовтня заявив під час брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“Сьогодні на ранок на лікарняному ліжку перебувають 25 424 пацієнти… Усі ці люди мають середньої важкості або важкий перебіг хвороби Covid-19”, – сказав Степанов.

Глава МОЗ наголосив, що розгорнути більше, як 52 тисячі ліжкомісць у лікарнях для хворих на Covid-19 система охорони здоров’я України не може в тому числі й через те, що на більше ліжкомісць не вистачить медиків.

“Вони знаходяться вже на межі, просто на межі своїх людських ресурсів, бо кожного дня вранці вони йдуть до важких хворих, щоб надати їм допомогу”, – сказав міністр.

Читайте також: Нових випадків Covid-19 в Україні знову понад 7 тисяч

Максим Степанов повідомив, що останню добу з Covid-19 в Україні було госпіталізована 1 тисяча 100 пацієнтів.

Щоб зупинити зростання захворюваності на коронавірус, глава МОЗ закликав українців неухильно дотримуватись карантинних заходів, розроблених МОЗ.

“Для нас дуже важливо зараз припинити це зростання… Для цього треба просто згуртуватись всім українцям для перемоги над цією хворобою”, – сказав міністр.

Читайте також: Ляшко назвав “запас міцності”, після якого в Україні можуть посилити карантин