Хворих із запаленням легень в Україні стрімко більшає – Степанов (Відео)

Тижневий показник кількості хворих на пневмонію за останні три місяці в Україні зріс уп’ятеро.

Про таке стрімке зростання заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Він повідомив, що за минулий тиждень в Україні було діагностовано 22 тисячі 400 випадків запалення легень, тоді як за тиждень у липні пневмоній діагностували вп’ятеро менше.

“Суттєво збільшилася кількість людей з пневмоніями, за минулий тиждень це 22 400 осіб. Для розуміння, наприклад, тиждень з 13 по 19 липня загалом було пневмоній 4 тисячі 424. Тобто більше ніж у 5 разів зростання”, – констатував Степанов 12 жовтня.

Читайте також: В зеленій зоні лише одна область: в Україні вступив у дію оновлений поділ на карантинні зони через Covid-19

Міністр наголосив, що зі зростанням в Україні кількості хворих на коронавірус, кількість пневмоній і госпіталізованих з цією недугою українців стрімко зростає. Щоб лікарні і далі могли вчасно надавати допомогу таким хворим, міністр закликав українців дотримуватись карантинних і санітарних норм для недопущення поширення Covid-19.

“Для того, щоб зупинити розповсюдження коронавірусної хвороби, щоб зупинити зростання кількості хворих, …нам всім слід добримуватись правил нової реальності, яких ми просто зобов’язані дотримуватись, якщо ми хочемо бути здоровими”, – сказав міністр охорони здоров’я України.

Читайте також: Від коронавірусу в Україні померли вже понад 5 тисяч хворих

Нагадаємо, що запалення легень – це найпоширеніше ускладнення коронавірусної хвороби.