Уламки двигуна падали з неба: з’явились подробиці екстреної посадки “Боїнга” у США (Відео)

Двигун “Боїнга” після вибуху продовжував горіти у польоті. Фото – скріншот з відео

Двигун “Боїнга-777” загорівся невдовзі після вильоту пасажирського лайнера з аеропорту США у Денвері 20 лютого. На облавку була 241 людина.

Як повідомляє ТСН, завдяки кваліфікованим діям пілотів та екстрених служб, охоплений вогнем лайнер вдалося посадити на одному двигуні. Ніхто з пасажирів не постраждав.

У літака, який виконував рейс із Денвера на Гаваї, двигун вибухнув і загорівся через кілька хвилин після вильоту з аеропорту. Уламки двигуна почали падали на місто Брумфілд у штаті Колорадо.

“Уламки двигуна падали з неба. Охоплений вогнем двигун упав мені на подвір’я”, – каже мешканець Брумфілда у штаті Колорадо.

Охоплений вогнем двигун, що руйнується під час польоту, пасажири  “Боїнга” бачили в ілюмінатори, але паніки в салоні і на облавку лайнера не було.

“Я поклала в кишеню паспорт і свої особливі рачі. Думала, що коли розіб’ємось, то за ними мене ідентифікують”, – каже пасажирка “Боїнга” .

Пілоти запросили екстрену посадку і зуміли посадити “Боїнг” на одному вцілілому двигуні.

“Посадка була м’якою, наче звичайна”, – кажуть пасажири, які влаштували овацію пілотам врятованого від авіакатастрофи лайнера.

Компанія “Боїнг” наразі рекомендувала авіакомпаніям світу зупинити використання літаків із двигунами цієї моделі до з’ясування причин пожежі літака 20 лютого. Авіактонструкторам і виробникам у розслідуванні допоможе відео пожежі двигуна, яке під час екстреного польоту знімали пасажири лайнера.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН.