Хокейний клуб “Кременчук” уперше в історії став чемпіоном України

Хокейний клуб “Кременчук” обіграв “Донбас” у сьомому фінальному матчі Української хокейної ліги.

Кременчужани обіграли чинного чемпіона в овер-таймі сьомого матчу фінальної серії плей-оф Української хокейної ліги, повідомляє Суспільне.

Перший гол у матчі був від гравця “Донбасу” Микити Буценка, але Єгор Серанов зрівняв рахунок ще до завершення першого періоду.

У другій 20-хвилинці донеччани знову вийшли вперед завдяки шайбі Андрія Бірюкова. Але невдовзі кременчужани знову зрівняли рахунок – влучний кидок Артема Дубініна в дальню “дев’ятку” зробив рахунок 2:2.

Після того команди не забивали аж до овертайму, де нападник “Кременчука” Микола Кисельов реалізував більшість і приніс “золото” своїй команді – 3:2.

Серія завершилася з рахунком 4:3 по матчах на користь “Кременчука”.