Кернес спростовує свою причетність до теракту в Харкові

звантаженняГолова Харківської міськради Геннадій Кернес спростовує свою причетність до теракту в Харкові. Про це він заявив у коментарі телеканалу “112 Україна”.

Кернес підкреслює, що хода було мирним, а подія стала для нього шоком, а ті, хто скоїв теракт, повинні понести покарання. Кернес повідомив, що один із загиблих був співголовою Евромайдана, а другий – міліціонер.

“Я вже прочитав сьогодні в коментарях від Ляшка і Мосійчук звинувачують мене у будь-яких проявах”, – розповів Кернес, і додав, що він “працює в інтересах територіально громади і не може собі дозволити брати участь у таких протидіях”.

"Я за те, щоб люди жили мирно", - підкреслив глава Харківської міськради, і пообіцяв, що місцеві влади будуть співпрацювати з ініціативними групами на підтримку акція вшанування загиблих.

Кернес розповів, що знаходиться в комі 15-річного підлітка дуже багато поранень, травми отримали і голова, і тіло юнака, він знаходиться у дуже важкому стані, і приніс співчуття сім'ям загиблих, а міськрада має намір підтримати ініціативу громадських організацій та оголосити завтра в Харкові траур.

Нагадаємо, сьогодні близько 13:20 під час мирної ходи активістів Евромайдана і патріотично налаштованих громадян у Харкові стався вибух, за даними прокуратури, загинули 2 людини і постраждали 11 людей.

"Служба безпеки України затримала чотирьох осіб, які можуть бути причетні до підготовки та вчинення злочинів терористичної спрямованості в Харкові, в т. ч. вибуху, в результаті якого загинули 2 і поранено 8 громадян", - розповів Лубківський.