Кернес про кримінал проти нього: “Ця справа сфабрикована в міліції на чолі з Арсеном Аваковим” (Відео)

кернесХарківський міський голова Геннадій Кернес заявив, що його звинувачують у викраденні людини, тортурах і погрозах убивства. Про це Кернес сказав журналістам під час прес-конференції, повідомляє ТСН.

Повістка та роз’яснення, в чому його звинувачують, надійшли до нього факсом. Факс він продемонстрував журналістам. Кернес зазначив, що кримінальне провадження щодо нього порушене 25 лютого за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 127 (тортури), ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

Кернес висловив переконання, що відкрите проти нього кримінальне провадження сфабриковане та свідчить про те, що в.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков намагається «звести рахунки». «Ця справа сфабрикована міліцією на чолі з Арсеном Аваковим», – сказав Кернес. «Те, що відбувається, називається зведенням рахунків», – додав він і припустив, що таким чином його намагаються змістити з посади Харківського міського голови.

Мер також зазначив, що 13 березня у супроводі співробітників Служби безпеки України прибуде на допит до Генпрокуратури і додав, що зараз не володіє інформацією, які дії щодо нього планують слідчі прокуратури. «Що прийде в голову витонченому хижаку, я не знаю. Поки що ми живемо в лісі», – сказав Кернес.