Кернес буде адвокатом Леніна у суді (Відео)

загруженноеМер Харкова Геннадій Кернес оскаржить в суді знесення пам’ятника Леніну на головній площі міста. Про це міський голова заявив в ефірі програми “Харьковские известия” на місцевому телеканалі, – пише “Свідок”.

“Я звернувся в тому числі і до суду про захист законних прав та інтересів територіальної громади. І тому я думаю, що ми крок за кроком будемо чітко захищати інтереси мешканців міста Харкова”, – сказав Кернес.

Мер не відмовився від ідеї відновити пам’ятник і з’ясувати, чи мав право голова ОДА Ігор Балута дозволяти його знесення.

"Я докладу максимум зусиль, щоб ми чітко зрозуміли, де грань тих повноважень, якими розпоряджався губернатор Харківської області Ігор Миронович Балута, даючи індульгенцію будь-якого тому, хто знесе пам'ятник Леніну. Я думаю, що в цьому напрямку є над чим працювати в тому числі і правоохоронним органам ", - заявив він.

Кернес незадоволений роботою міліції як під час масової акції, яка завершилася знесенням монумента, так і після неї.

"Те, що відбулося зі знесенням пам'ятника Леніну - це варварство в прямому сенсі цього слова. Це акт вандалізму, але дуже важливо розуміти те, що наша доблесна міліція просто дала можливість розгулятися в такому напрямі як знести пам'ятник. В тому числі і зараз наша міліція проявляє спритність і охороняє незрозуміло який встановлений хрест біля постаменту. і все це ніби видається за те, що вони контролюють ситуацію", - говорить харківський міський голова.