Керівники університету, який виїхав із окупованого Криму, розповіли, хто допомагає закладу долати труднощі

фото: Кримські новини
фото: Кримські новини

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, координатор програм ТІКА в Україні Хаджі Байрам Болат і ректор ТНУ Володимир Казарін відкрили сьогодні відремонтований і обладнаний сучасною навчальною технікою Інститут сходознавства, пишуть Кримські новини.

В Таврійському Національному Університеті сподіваються на отримання другого гранту для ремонту холу університету, допомогу в стажуванні студентів за кордоном і проведення міжнародних конференцій. Тут  вчаться у тому числі студенти з окупованого Криму.

В аудиторіях Таврійського національного університету проведено ремонт, встановлено нові вікна.

фото: Кримські новини
фото: Кримські новини

Інтерактивна дошка SMART з мультімедійним проектором дозволяє одним дотиком руки до поверхні відкрити будь-який комп'ютерний додаток або сторінку в Інтернеті, демонструвати потрібну інформацію або малювати.

Сучасний комп'ютерний клас дозволить поліпшити підготовку перекладачів зі східних мов: турецької, кримськотатарської, фарсі.

фото: Кримські новини
фото: Кримські новини

Ільмі Умеров, Хаджі Байрам Болат і Володимир Казарін обговорюють подальший розвиток Інституту сходознавства ім. Бекір Чобан-заде Таврійського національного університету.

Хаджі Байрам Болат розповідає про проекти, які TIKA реалізовувала в Криму до окупації. З моменту анексії робота там припинилася, проте турецькі партнери сподіваються відновити її після відновлення українського суверенітету.