Керівники областей, які не захистять аграріїв від рейдерських захоплень земель, ризикують посадами

рейдУ регіонах України будуть створені оперативні штаби, покликані боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю. Керівників територіальних органів, які сприяли рейдерам чи не вживали жодних заходів для захисту аграріїв, чекає звільнення.

– Щороку ми бачимо одну й ту саму картину. Українські аграрії стають жертвами спроб захоплення врожаю й землі з боку нечистих на руку ділків. Аби протистояти цьому ганебному явищу Уряд прийняв рішення, яким доручив головам облдержадміністрацій спільно з територіальними підрозділами Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Держгеокадастру та аграрними асоціаціями створити на місцях оперативні штаби для захисту аграріїв від рейдерів, – зазначив очільник Мін’юсту Павло Петренко.

Читайте також: Тернопільська чиновниця «погоріла» на вимаганні грошей (Фото)

Також на керівників областей покладено обов’язок кожні 2 тижні надавати Уряду оперативну інформацію про стан справ у сфері аграрного рейдерства. А до 15 листопада голови ОДА мають підготувати повний звіт за період жнив. За його результатами буде ставитися питання щодо можливих кадрових рішень стосовно тих керівників територіальних органів, які сприяли рейдерам чи не вживали жодних заходів для захисту аграріїв.