Керівник «ТСН»: Клюєв ані зі мною, ані з Олександром Ткаченком не зустрічався

фото: school.1plus1.ua
фото: school.1plus1.ua

Керівник «ТСН» Сергій Попов спростував «Телекритиці» інформацію, яку озвучила вчора ведуча 5-го каналу Вікторія Сюмар про нібито зустріч Андрія Клюєва з керівниками телеканалів.-Телекритика.

Нагадаємо, Вікторія Сюмар заявила, що нібито вчора вранці секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Клюєв збирав топ-менеджерів телеканалів, щоб спонукати їх зменшити кількість інформації про євро майдан.

Вікторія Сюмар зачитала на Євромайдані заяву, в якій закликала журналістів виконувати свої обов’язки професійно: «Це звернення від людей, які висловлюють подяку за збалансоване висвітлення, за проведення розслідувань, за з’ясування правди, а також прохання й надалі так робити».

Ця заява стала поштовхом для пікетів біля телеканалів, які нині влаштовують громадські активісти.

Зокрема, такий мирний пікет уже відбувся біля офісу «1+1».

Між тим ще вчора Сергій Попов повідомив «ТК» офф-рекордс, а сьогодні підтвердив офіційно, що ані з ним, ані з Олександром Ткаченком - керівником групи каналів «1+1» - ніякої зустрічі Андрія Клюєва не було, як і телефонних перемовин. Сергій Попов називає розповсюдження інформації Вікторією Сюмар «провокацією».

За інформацією з власних джерел «ТК», Андрій Клюєв розмови у телефонному режимі міг провести з власниками деяких телеканалів.