Керівник Тернопільської міліції та весь його відділ працюють на “трієчку” – результати переатестації (Відео)

PC240057-nЗа результатами відомчої переатестації, начальник Тернопільської міської міліції отримав оцінку «задовільно».  Натомість 28 його підлеглих – «незадовільно».

Це сталося у результаті звернення народного депутата України від ВО «Свобода» Олексія Кайди до Міністерства внутрішніх справ України. Тож протягом жовтня-листопада 2013 року здійснили позачергове атестування особового складу Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ.

Читайте також. Міліція визнає, що стихійну торгівлю у Тернополі перемогти не може

Нагадаємо, відповідний запит очільникові відомства парламентар скеровував ще 20 вересня 2013 року. Свободівець вимагав здійснити позачергову переатестацію начальника та працівників Тернопільського міського відділу внутрішніх справ у зв’язку з неефективною діяльністю та неналежним реагуванням на правопорушення.

Так, за результатами підсумкового тестування, 28 працівників Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ отримали оцінку «незадовільно». Начальник тернопільських міліціонерів Олександр Хілюк отримав оцінку «задовільно». Враховуючи це, Тернопільський міськвідділ отримав загальну оцінку «задовільно».

Читайте також. Зловмисника, який грабував помешкання тернополян, утримують під вартою (Фото)

- Оцінка «задовільно», тобто «трієчка» керівникові міліції та міському відділу в загальному показує «професійний» рівень тернопільських міліціонерів. Я думаю, такий стан справ - по всій Україні. А, можливо, і гірше, - каже Олексій Кайда. - Єдине, що вони роблять на відмінно – це стріляють у людей, роздягають і катують. Я впевнений, що українці дадуть належну оцінку кожному працівнику міліції. Тому наше завдання – не просто зняти певних посадовців, а змінити систему цінностей як в державі, так і в правоохоронних органах зокрема.

Читайте також. Головний міліціонер Тернополя розповів про справу регіонала Лукіна (Відео)

Нагадаємо, начальник тернопільських міліціонерів Олександр Хілюк звітував на сесії міської ради. Тоді його звіт взяли до відома. Можете переглянути відео, яке зробив кореспондент ІА «7 Днів-Україна».