Катастрофа МН17: все, що відомо слідству на початок розгляду справи в суді Гааги (Відео)

ф1Пасажирський “Боїнг” над окупованим Добасом 17 липня 2014 року буз збитий російською ракетою з російського ЗРК “Бук”, який після пострілу, що забрав життя 298 цивільних, Росія терміново забрала з Донбасу назад на свою територію.

Це за 6 років слідства встановила Міжнародна слідча група, за результатами роботи якої 9 березня суд у Гаазі почав слухання у справі.

Читайте також: Міжнародна слідча група назвала імена підозрюваних у збитті Боїнга на Донбасі — СБУ вже оголосила їм підозру. Повна версія брифінгу в Утрехті (Відео)

Безпосередніх підозрюваних – четверо. Троє з них – громадяни Росії, один – громадянин України, який на початку рсоійської окупації Донбасу став на бік окупантів. Жоден із підозрюваних наразі не затриманий.

Читайте також: Справа MH17: Нідерланди висунули звинувачення підозрюваним, одного з яких на суді в Гаазі захищатиме міжнародна група адвокатів

Все, що відомо слідству на початок розгляду справи в суді Гааги, – від того, як російські окупанти доправляли “Бук” на Донбас, робили постріл, відводили зброю назад в РФ, хто давав команду стріляти, як Росія намагається замести сліди свого злочину,як впродоаж шести років тривало слідство і як довго може тривати суд та чим завершитись, – у відео ТСН.