Катастрофа літака МАУ: Вадим Пристайко провів екстренний брифінг (Відео)

Вадим Пристайко / фото УНІАН
Вадим Пристайко / фото УНІАН

В Офісі президента відбувся брифінг міністра закордонних справ України Вадима Пристайка щодо розслідування катастрофи українського літака в Ірані.

Як повідомляв УНІАН, 8 січня в Ірані розбився літак МАУ, 167 пасажирів і 9 членів екіпажу загинули. Літак, що виконував рейс PS752 за маршрутом Тегеран – Київ, вилетів з аеропорту о 6.10 за місцевим часом і зник з радарів через кілька хвилин після вильоту. На борту Boeing 737 перебували 11 громадян України, в тому числі 9 членів екіпажу, а також 82 громадянина Ірану, 63 громадянина Канади, 10 громадян Швеції, четверо громадян Афганістану, троє громадян Німеччини і троє громадян Великої Британії.

На борту Boeing 737 перебували 11 громадян України, в тому числі 9 членів екіпажу, а також 82 громадянина Ірану, 63 громадянина Канади, 10 громадян Швеції, четверо громадян Афганістану, троє громадян Німеччини і троє громадян Великої Британії. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що український літак у Тегерані був збитий іранською ракетою, інформує УНІАН.

Дивіться відео наживо: in time Ukraine: