Катастрофа “Боїнга” МАУ: Шкіряк розповів про попередні висновки роботи українських експертів

фото: Twitter
фото: Twitter

Українські фахівці вже понад добу працюють в Ірані, допомагаючи розслідувати авіакатастрофу літака української авіалінії (МАУ) Boeing 737, який летів рейсом «Тегеран-Київ».

Про результати першої доби роботи українських фахівців в Ірані журналісти Громадського радіо поговорили із радником міністра внутрішніх справ Зоряном Шкіряком.

Читайте також: Авіакатастрофа в Ірані: ідентифікація тіл загиблих ще не завершена — МЗС

«Я не уповноважений давати офіційні результати роботи нашої команди, але я можу чітко сказати, що сьогодні в Ірані перебувають найкращі фахівці підрозділів Міністерства внутрішніх справ. Також у склад тієї комісії включено представників різних органів державної влади, зокрема Державіаслужби, Міністерства інфраструктури, СБУ. Я дуже сподіваюся на те, що найближчим часом буде створено міжнародну слідчу групу.

Читайте також: Одну з версій причин катастрофи «Боїнга» МАУ фахівці відкидають (Відео)

Однозначно можна сказати, що це не було загоряння двигуна і технічна несправність. Зараз відбувається огляд уламків, проводиться аналіз пошкоджень, які сталися під час вибуху літака, тому ми почуємо експертну оцінку, як тільки така інформація буде дозволена до оприлюднення з боку уповноважених осіб держави.

Читайте також: Канада офіційно назвала основну версію причини катастрофи літака МАУ: «Дані розвідки вказують» (Відео)

Я давно говорив, що польоти наших цивільних українських літаків давно пора було заборонити над територіями, де відбуваються військові конфлікти, де є авіаційна небезпека. Це стосується, в першу чергу, Ірану, Іраку, Сирії, Перської затоки».

Читайте також: The New York Times опублікувала кадри, як ракета влучає в український «Боїнг» під Тегераном (Відео, Фото)

Повну версію інтерв’ю із Зоряном Шкіряком можна послухати за посиланням https://hromadske.radio/podcasts/turboranok-donbas/dvyhuny-litaka-mau-ne-horily-shkiriak-pro-vysnovky-ukrains-koi-robochoi-hrupy.