Лукашенко придумав спосіб допомогти Путіну “легалізувати” анексію Криму. Україна зреагувала (Відео)

Фото – “Белта”

Україна різко реагуватиме на спроби Лукашенка незаконно потрапити до анексованого Росією Криму.

Так відреагував міністр закордонних справ України на заяву Лукашенка про заплановану ним поїздку до Криму, повідомляє “Укрінформ“.

Про придуманий спосіб “легалізувати” окупацію Росією українського півострова заявив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко в інтерв’ю російському пропагандисту Кисельову, повідомляє державне інформагентство Білорусі “Белта“.

"Крим де-факто, я тоді ще сказав - це російський Крим. Після референдуму де-юре Крим став російським... Якщо президент туди вже приїхав із президентом Росії - які ще можуть бути визнання?" - заявив Лукашенко.

Самопроголошений очільник Білорусі стверджує, що готовий з такою метою їхати в окупований Росією Крим. Про це він начебто вже домовився з Путіним, але час цієї поїздки ще не призначений.

"Щоб тепліше було, щоб дощу не було. Це вже він  - Путін - вирішить, коли буде зручніше", - заявив Олександр Лукашенко.

На таку заяву невизнаного очільника Білорусі глава МЗС України відповів, що Україна буде різко реагувати, якщо Лукашенко таки поїде до окупованого РФ українського Криму.

"Якщо Білорусь дійсно визнає незаконну окупацію Криму Росією, це завдасть непоправного удару по українсько-білоруських відносинах. Ми діятимемо по повній програмі. Крим - це не те питання, де ми дозволяємо собі стриманість", - сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.