Кардинальні чистки: у терористичних “ДНР” і “ЛНР” – відставка “прем’єрів”

Геннадій Ципкалов - уже не "прем'єр-міністр" терористичної "ЛНР"
Геннадій Ципкалов – уже не “прем’єр-міністр” терористичної “ЛНР”

У найвищій “владі” терористичних “ДНР” і “ЛНР” – кардинальні чистки.

Так звані “прем’єр-міністри” покидають свої “посади”, при цьому в “ЛНР” “главу уряду”  поміняли за один день. Тепер “прем’єром ЛНР” є Сергій Козлов. Про це повідомляють сепаратистські джерела.

Інформація про зміну “прем’єрів” самопроголошених псевдореспублік на окупованій частині українського Донбасу з’явилась майже одночасно у суботу, 26 грудня.

Якщо інформація про відставку і призначення так званого “глави уряду” терористичної “ЛНР” підтверджена на “офіційному” рівні, то про заміну “глави уряду” в терористичній “ДНР” наразі повідомляють у сепаратистських групах соцмереж.

Із чим саме пов'язана така різка одночасна кадрова чистка в обох псевдореспубліках, сказати важко. Зрозуміло одне: робить це - Кремль, і московські куратори "ДНР" та "ЛНР", очевидно, ставлять на ці "посади" своїх людей і уже не уродженців Донбасу.

"У Донецьку вже кілька днів перебуває майбутній Прем'єр-міністр ДНР. Поки вникає в ситуацію. Прибув з Далекого сходу. Якось так..." - повідомив удень 26 грудня про майбутні зміни в керівництві "ДНР" проросійський блогер insider-dnr.

Щодо терористичної "ЛНР", то вдень 26 грудня так званий глава "ЛНР" заявив, що Геннадій Ципкалов - колись активний учасник захоплень адмінбудівель у Луганську, а тепер "голова Ради міністрів ЛНР" - попросив про відставку і написав відповідну заяву "за власним бажанням".

Сергій Козлов - уже "прем'єр-міністр" терористичної "ЛНР"
Сергій Козлов - уже "прем'єр-міністр" терористичної "ЛНР"

Уже пізно ввечері 26 грудня так званий "парламент" терористичної "Луганської народної республіки" проголосував за цю відставку.

Ще за кілька хвилин і незадовго до опівночі з'явилось повідомлення, що так звана "Народна Рада ЛНР" одноголосно затвердила на посаді голови "Ради міністрів" генерал-майора "Народної міліції ЛНР" (так у бойовиків називається "армія" - ред.) Сергія Козлова.

"Підбір нової кандидатури теж вимагав певного часу", - заявив, розхвалюючи Козлова, з яким раніше разом воював, Ігор Плотницький.

"Офіційне" видання "ЛНР" після цього повідомило, що відставлений з поста  "прем'єр-міністра" Геннадій Ципкалов "буде курувати наш військово-промисловий комплекс", - цитує Плотніцького сепаратистське видання.

Нагадаємо, що 26 грудня Путін призначив нового постійного представника РФ у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Тепер Росію на переговорах у Мінську буде представляти екс-спікер Держдуми РФ. Борис Гризлов.

ф1