“Кара Майдану не відворотна. “Небесна сотня” дивиться за вами”, – активіст Майдану

euromaidan_3Хода пам’яті «Небесної сотні» відбудеться в Тернополі 20 березня.

О 12 годині тернополяни зберуться біля Надставної церкви, а далі підуть вулицею Руською до Театрального майдану. Там покладуть квіти героям «Небесної сотні». Священики відправлять панахиду.

Нагадаємо, найжорстокіші події на Майдані відбувалися рівно місяць тому – 18-21 лютого.

Читайте також. 7 ключових фраз, які сказала Ірена Карпа у Тернополі (Відео)

Ходою тернополяни хочуть ще раз вшанувати пам’ять загиблих на Майдані в Києві та нагадати про тих, хто боровся за незалежність і залишився живим. Організатори запрошують долучитись до ходи пам’яті усіх небайдужих. Вулицями тернополяни йтимуть без партійної символіки, а з квітами та з національними прапорами. Ходу супроводжуватимуть працівники Державтоінспекції і за потреби рух на вулиці Руській вони призупинять.

Читайте також. У Тернополі вже говорять про пам’ятник “Небесній сотні”

Коментар тернополянина, учасника протистоянь на Майдані у Києві, підприємця Богдана Брича:

– Встановлення пам’ятника «Небесній сотні» у Тернополі – починання гарне, але потрібне розуміння, що на Майдані хлопці гинули не тільки за пам’ятники, не тільки за якісь блага. Там стояли діти по 19 років, які ще нічого не мають. І гинули такі ж діти. Були серед них наші з вами земляки. Хотілося б апелювати до вашої совісті, честі, розуму (до депутатів міської ради – прим.). Щоб ви пам’ятали «Небесну сотню».

Я мав усі шанси бути в тій сотні. Зараз, я так думаю, вона стоїть за моїми плечима  і дивиться на вас. Пам’ятайте про це. Забудьте за всі «рішання» питань землі, ще чогось. Забудьте! Працюйте на благо міста. Я виступаю від ім’я всього Євромайдану, четвертої сотні. Це – тернопільська сотня, козацька. Мій побратим – Михайло Гаврилюк. Він, до речі, приїжджав в Тернопіль разом з Іреною Карпою. Відбулася зустріч у пам’ять «Небесної сотні». Я не пам’ятаю нікого з вас присутнім у залі. Можливо, ви не знали, а може не захотіли прийти. Я цього не знаю. Але я скажу вам одне: кара Майдану не відворотна. Пам’ятайте про це. «Небесна сотня» дивиться за вами!