Канцлер Німеччини їде в Україну почути Донбас – Адміністрація Президента

1Президент України Петро Порошенко за останній час провів 7 телефонних переговорів. Про це заявив заступник голови Адміністрації Президента Валерій Чалий, розповів він в ефірі телеканалу Україна.

За його словами, з канцлером Німеччині Ангелою Меркель останнім часом було проведено 7 телефонних переговорів, це переговори постійні. Очевидно, що вона абсолютно розуміє, що відбувається в Україніі її візит – це візит, який засвідчить солідарність не тільки канцлера особисто, але і Європейського Союзу і це такий місток, який потім нас переводить до наступних зустрічей.

“Зустріч у Мінську в пятисторонньому форматі і подальші зустрічі. Зараз ми очікуємо на цей візит і він дійсно буде опрацьований дуже серйозно українською стороною. Ми зараз цим займаємося. Є компонент досить неочікуваний, він буде стосуватись безпосереднього спілкування канцлера з представниками Сходу. Не ідеться про бойовиків, ми не ведемо перемовин з терористами, а йдеться про мерів, губернаторів, про тих хто вирішує сьогодні економічні, соціальні питання, про тих, хто займається безпосередньо доставкою гуманітарної до помоги, про тих , хто відновлює інфраструктуру у Славянську, Краматорську і так далі”, – зазначив В.Чалий.

УНН