Кандидатів у нардепи від партії Вакарчука поменшало

ф1Партія “Голос” відкликала двох своїх кандидатів, у біографії яких знайшлись факти, які не відповідають критеріям” партії.

Як повідомляє сайт партії “Голос”, 12 травня політична сила відкликала двох кандидатів, які мали змагатись за мандат народного депутата у мажоритарних округах на Волині та в Києві. Один із них  був пов’язаний із Віктором Медведчуком, інший – із “Опозиційним блоком”.

“Журналісти руху «Чесно» надали докази того, що кандидат у Волинській області Тарас Шкітер (висувався по округу №22) був пов’язаний із діяльністю партії «Український вибір» Віктора Медведчука у Луцьку.

Прізвище кандидата у Києві Євгена Кугука (висувався по округу №217) активісти знайшли у списках партії «Опозиційний блок» на позачергових парламентських виборах 2014 року", - йдеться в партійному повідомленні.

У "Голосі" подякували журналістам за "своєчасний сигнал" і ще раз нагадали про принципи партії у відборі своїх кандидатів.

Читайте також: Без екс-нардепів: партія «Голос» оприлюднила свій список кандидатів на вибори у ВР (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 8 червня в Києві відбувся з’їзд партії, на якому Вакарчук представив першу десятку кандидатів від «Голосу» до Верховної ради України».

Читайте також: «Я наважився», — Притула пояснив, чому поставив умову Вакарчуку (Відео)

Сайт партії «Голос» опублікував повний список своїх кандидатів від партії. У списку — 195 осіб.

Також «Голос» опублікував імена своїх кандидатів, які боротимуться за прохід до Верховної Ради в мажоритарних округах.