Скандал з російським фільмом в автобусі Львів-Запоріжжя набрав обертів: всі подробиці (Відео)

Водій автобуса, який відмовився вимикати російське кіно. Фото -  facebook.yaryna.chornohuz
Водій автобуса, який відмовився вимикати російське кіно. Фото – Фейсбук Ярина Чорногуз

“Неприпустима поведінка працівників фірми”, – так зреагував перевізник на скандал у своєму рейсовому автобусі, водій якого відмовився вимикати російський серіал і висадив двох дівчат посеред ночі на трасі.

Інцидент траписвя ввечері 27 січня з волонтеркою Яриною Чорногуз. Вона їхала до Києва рейсовим автобусом “Львів-Запоріжжя” з Луцька з похорону свого хлопця-бійця ЗСУ Миколи Сорочука, який загинув на передовій Донбасу від кулі російського снайпера.

Ярину та її подругу обурив російськомовний серіал, який дивились пасажири автобуса.

Водій вимикати російське кіно відмовився. Пасажирам було байдуже і тоді, коли водій висадив вночі посеред дороги двох дівчат просто на трасі. ПРо це ЯРина повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

У Києві прибуття автобуса чекали друзі Ярини і волонтери, щоб поговорити з водієм. Однак виявилось, що водій у місце прибуття не приїхав - висадив пасажирів неподалік.

Компанія-перевізник на своїй сторінці у Фейсбук офіційно попросила вибачення і заявила, що не розуміє, як в автобусі міг трансюватись російський фільм, коли компанія водіям своїх автобусів спеціально дає українські фільми.

"Ми хочемо вибачитись за неприпустиму поведінку працівників фірми. Наша позиція однозначна: подібні ситуації ганебні й не повинні повторюватися в майбутньому", - заявило кервництво компанії-перевізника.

Скандал з російськийм фільмом в автобусі Львів-Запоріжжя набрав обертів - українське суспільство обурилось такою ситуацією на шостому році війни з російським агресором. Ярина Чорногуз каже, що скандал привернув увагу суспільства і сподівється, що завдяки йому подібних ситуацій більше не буде.

Всі подробиці - у сюжеті ТСН.