Каналізацію на проспекті Злуки прорвало через сильні опади, кажуть у водоканалі

indexЧерез інтенсивні дощів і зношеність мережі господарсько-фекальної каналізації на ділянці просп. Злуки, 45-49 сталась аварія на колекторі.

Читайте також. Показники лічильника води можна подавати і через Інтернет (Відео)

Пошкодження на колекторі, обвал ґрунту над ним і витік каналізаційних стоків виявили вчора, 1 червня. За допомогою гідромашини через дві години водоканалів ці знизили рівень води у проваллі, що утворилося. Тоді тимчасово відновити діяльність господарсько-фекальної каналізації. Місце аварії — обгородили та вирішили ремонтувати наступного дня.
Однак увечері того ж дня до диспетчерської служби надійшла інформація про повторний обвал на колекторі. На місце аварії виїхала аварійна бригада диспетчерської служби КП “Тернопільводоканал”. Знову залучили гідромашину.

Читайте також. Рятували від наслідків негоди тернополян із вулиці Коновальця

Роботи тривали до третьої ночі, повідомили у водоканалі. Врешті діяльність мережі вдалося тимчасово відновити. Біля провалля залишилися чергувати працівники підприємства. Однак вже о сьомій ранку 2 червня диспетчерська комунальників отримала повідомлення про третій обвал ґрунту на колекторі. На місце аварії знову виїхали аварійні бригади підприємства. Ремонтно-відновлювальні роботи тривають.