Канада вивозить родини своїх дипломатів з України через загрозу РФ – ЗМІ

У Канаді закликали своїх громадян уникати поїздок в Україну. Сім’ям канадських дипломатів через побоювання нападу Росії радять покинути Україну.

Про це з посиланням на сайт уряду Канади та theglobeandmail повідомляє “УП“.

"Уникайте несуттєвих поїздок в Україну через загрози з боку Росії і нарощування військової присутності в країні і навколо неї. Якщо ви перебуваєте в Україні, вам слід оцінити, чи є ваша присутність необхідною", - сказано в повідомленні уряду Канади.

Канадське видання також повідомило з посиланням на джерела, що влада Канади наказала сім'ям дипломатичного персоналу залишити Україну через побоювання нападу з боку РФ.

Крім того, в уряді Канади закликають своїх громадян уникати будь-яких поїздок в окупований Росією Крим та на непідконтрольні території Донецької та Луганської областей.

Читайте також: США прислали Україні летальну зброю і евакуюють з нашої країни родини своїх дипломатів (Відео)

Нагадаємо, на тлі інформації про загрозу нового вторгнення Росія в Україну частина європейських партнерів, США заявили про евакуацію сімей своїх дипломатів або співробітників представництв. Зокрема, Британія відкликає частину співробітників посольства в Україні та членів їх сімей. 23 січня Держдепартамент США дав дозвіл на добровільний від’їзд американських держслужбовців та зобов’язав виїхати членів їхніх родин із посольства у Києві. Це розпорядження буде переглянуто не пізніше, ніж за 30 днів.