Камінці з неба полетіли: Жителька Криму звернулася в ЄСПЛ за допомогою (Відео)

Скріншот з відео.

Жителька Криму звернулася в Європейський суд з прав людини – ЄСПЛ за допомогою.

Як вона розповіла, Росія не одразу почала закручувати гайки на території Криму й встановлювати жорсткі порядки, а поступово. Ціни виросли, тарифи на комунальні послуги підняли в три рази, субсидії не має, а пенсія в жінки – 10 тис. рублів, що в гривнях трохи більше 3 тис.

Жінка зізналася, що голосувала на псевдореферендумі про приєднання Криму до Росії. Тепер, як вона сказала, багато хто з кримчан не голосував би, якби знав, до чого призведе таке рішення.

Не так давно у соцмережах жалілася інша жінка - колишня військова української армії, а до недавна - російської армії в Криму, що в неї відбирають квартиру, яку вона отримала від України на пів острові, коли служила в ЗСУ.

Відео Крим.Реалії.

Після псевдореферендуму в Криму багато кримчан, які були орієнтовані на Росію, кричали, що нехай навіть каміння з неба, але вони раді, що тепер в Росії.

Щодо звернення в ЄСПЛ, то навряд чи воно матиме позитивне рішення, оскільки ще наприкінці 2025 року президент Росії Володимир Путін підписав закон, який дозволяє Конституційному суду визнавати нездійсненними рішення міжнародних судів, перш за все Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) в разі, якщо їх рішення суперечать російській конституції.

У Твіттер опублікували відео з повідомлення жінки.