Кадри з місця запланованого розведення військ під Петрівським на Донбасі: розбиті хати і таблички “міни” (Фото)

ф18Російські окупанти після себе на окупованому Донбасі можуть залишити єдине – перетворені на руїни житлові будинки з тотально замінованою навколо територією.

Про це свідчать фото, зроблені 9 жовтня під час візиту представників ОБСЄ у місце запланованого Мінськими угодами розведення військ під Петрівським. Знімки, зроблені бойовиками на окупованій частині Донеччини, опублікували сепаратистські ЗМІ.

Як видно на фото, під Петрівським російські окупанти облаштували суцільні мінні поля, замінувавши не тільки степ, а й колишні житлові будинки, з яких місцевих мешканців російські окупанти давно вигнали обстрілами. Таблички “міни” видніються повсюди.

Читайте також: Міноборони України пояснило умови розведення військ у двох точках Донбасу і обставини припинення процесу

Російські окупанти у своїй брехливій пропаганді у зриві розведення сил під Петрівським традиційно і безпідставно звинувачують українську сторону.

Та як заявив 10 жовтня Президент України, розводити війська під Петрівським, відповідно до Мінських угод, українська сторона буде тільки одночасно з розведенням сил під Золотим, де бойовики щоденними обстрілами розведення сил зривають від 1 жовтня.

Читайте також: Зеленський пояснив, чому не розводять війська біля Петрівського, де вже понад 7 днів нема обстрілів (Відео)

Як показали своїми фото російські окупанти, до розведення під Петрівським вони вже підготувались, перетворивши всю тамтешню територію на суцільне мінне поле.

ф1ф2ф3ф4ф6ф7ф8ф9ф10ф11ф12ф13ф14ф15ф16ф18ф19ф20